آموزش آنلاین نرم‌افزار spss

آموزش آنلاین نرم‌افزار spss

توسط

نرم‌افزار spss یکی از کاربردی‌ترین نرم‌افزارها در حوزه‌های علوم آماری و مدیریتی به حساب می‌آید. برای آموزش آنلاین نرم‌افزار spss با وبلاگ وداس همراه باشید.

spss مخفف عبارت Statistical package for social science  به معنی بسته‌ی آماری برای علوم اجتماعی، نام نرم‌افزار رایانه‌ای است که به منظور انجام تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. این نرم‌افزار که برای نخستین بار در سال ۱۹۶۸ منتشر شد، از جمله نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در علوم اجتماعی به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم‌افزار در پروژه‌های آماری، پروژه‌های بازاریابی، سلامت، نقشه‌برداری و… به کار گرفته می‌شود.

اگر شما مدیر، بازاریاب، پژوهشگر و یا دانشجوی یکی از شاخه‌های علوم انسانی باشید حتما به کار با نرم‌افزار spss نیاز دارید. حتی اگر در این شاخه‌ها فعالیت نمی‌کنید می‌توانید با یادگیری این نرم‌افزار به صورت پروژه‌ای فعالیت کرده و در اوقات فراغت خود نیز درآمدزایی نمایید.

هر چند شاید یادگیری این نرم‌افزار کار دشواری نباشد اما کاربرد بسیار گسترده‌ی آن باعث شده تا افراد بسیاری به یادگیری آن علاقه‌مند شوند. نرم‌افزار پایه spss آمار توصیفی، آمار دو متغیری، پیش‌بینی برآمدهای عددی و پیش‌بینی برای تشخیص گروه‌ها را شامل می‌شود. تقریبا تمام فعالیت‌های آماری توسط این نرم‌افزار قابل انجام است.

با توجه به اهمیت این نرم‌افزار، سامانه‌ی آموزش الکترونیکی وداس، دوره‌ی آموزش آنلاین نرم‌افزار spss را برای علاقه‌مندان ارائه نموده است. با آموزش آنلاین نرم‌افزار spss می‌توانید با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن این نرم‌افزار را فراگرفته و به صورت حرفه‌ای از آن استفاده نمایید. برای آشنایی بیشتر با این نرم‌افزار صفحه‌ی مربوط به آموزش آنلاین نرم‌افزار spss را در وب‌سایت وداس مشاهده نمایید. برای اطمینان از کیفیت آموزش نیز می‌توانید ویدئوی معرفی این آموزش در وداس را مشاهده نمایید. در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و انتقاد نیز سپاسگزار می‌شویم نقطه نظرات خود را در قالب نظر روی دوره اعلام فرمایید. همچنین در صورت داشتن سوال می‌توانید سوال خود را در قسمت نظرات مطرح نموده تا توسط اساتید یا سایر کاربران پاسخ داده شود.

 

آموزش آنلاین نرم‌افزار spss

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.