دوره‌ی آموزشی ویدئویی اخلاق حرفه ای

دوره‌ی آموزشی ویدئویی اخلاق حرفه ای

توسط

با توسعه‌ی سازمان‌ها و گسترش کسب و کارهای مختلف از یک طرف و بلوغ جوامع و ارزش یافتن خصوصیات انسانی از طرف دیگر علومی همچون اخلاق حرفه‌ای شکل گرفته و امروزه از جایگاه مناسبی برخوردار شده‌اند. برای مشاهده‌ی دوره‌ی آموزشی ویدئویی اخلاق حرفه ای با وبلاگ وداس همراه باشید.

اخلاق حرفه‌ای به معنی رعایت اصول اخلاقی در هر شغل و حرفه‌ است. هر شخص در هر شغل و سمتی که باشد می‌بایست به اصول اخلاقی مربوط به شغل خود پای‌بند باشد. یک پزشک، یک مهندس، یک کارگر، هر کس به نوبه خود باید به اصول اخلاقی پای‌بند باشد.

امروزه اخلاق حرفه‌ای به علمی بسیار مهم در کشورهای توسعه‌یافته تبدیل شده است و بسیاری از سازمان‌های بزرگ برنامه‌ریزی و هزینه‌ی مشخصی را برای توسعه‌ی این علم در کسب و کار خود هزینه می‌نمایند. در ایران نیز چند سالیست که چنین علومی اهمیت یافته و هر روز نیز بر اهمیت آن‌ها افزوده می‌گردد و سازمان‌های بزرگ برای آموزش این علم به مدیران و کارکنان خود برنامه‌ریزی می‌نمایند.

با توجه به اهمیت این علم در سازمان‌ها و کسب و کارهای مختلف، دوره‌ی آموزشی ویدئویی اخلاق حرفه‌ای برای استفاده‌ی اشخاص و سازمان‌ها در سامانه‌ی آموزش الکترونیکی وداس ارائه گردیده است. افراد و سازمان‌ها به فرآخور نیاز خود می‌توانند از این دوره‌ی آموزشی استفاده نموده و سطح دانش و مهارت خود را در این حوزه افزایش دهند.

همچنین سازمان‌ها به منظور آموزش پرسنل خود می‌توانند از این دوره‌ی آموزشی و با بهره‌مندی از راهکارهای سازمانی وداس استفاده نمایند. به منظور مشاهده‌ی ویدئوی معرفی می‌توانید از لینک دوره‌ی آموزشی ویدئویی اخلاق حرفه ای استفاده نمایید. همچنین در صورت داشتن پیشنهاد و یا انتقاد سپاسگزار می‌شویم پیشنهادات خود را در قالب نظر برای ما به ثبت برسانید. در صورت داشتن پرسش نیز، سوال خود را در قالب نظر بیان نمایید تا توسط استاد و یا سایر کاربران دوره‌ی آموزشی ویدئویی اخلاق حرفه ای پاسخ داده شود.

 

دوره‌ی آموزشی ویدئویی اخلاق حرفه ای

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.