اصول بازاریابی

اصول بازاریابی در کسب و کارهای نوین

توسط

امروزه رعایت اصول بازاریابی به یکی از مهم‌ترین اقدامات در هر کسب و کار تبدیل شده است. از طرفی عدم وجود دانش کافی در بسیاری موارد مشکل آفرین بوده است. بازاریابی دانشی است که برای اجرایی شدن به تجربه و مهارت نیاز دارد. اما متاسفانه مهارت‌های لازم در دانشگاه‌ها آموزش داده نمی‌شوند.

مدیران و کارشناسان بازاریابی به منظور انجام اقدامات بازاریابی نیاز دارند تا مهارت‌های به‌روز دنیا را به‌دست آورند. اما شرکت در کلاس‌ها و کارگاه‌های بازاریابی بسیار زمان‌بر و پر هزینه است. از طرفی اهمیت کسب دانش و تجربه کافی امری غیرقابل انکار است.

علاوه بر موارد گفته شده موضوع دیگر این است که در بسیاری از کلاس‌ها و کارگاه‌های بازاریابی مطالب به روز مطرح نمی‌شود و یا اساتید این دوره‌ها دانش کافی را ندارند. با توسعه تکنولوژی و دسترسی ساده به اینترنت این مشکل امروز حل شده است. هر شخصی به سادگی از داخل منزل یا محل کار خود می‌تواند با استفاده از اینترنت دوره‌های آموزشی از معتبرترین دانشگاه‌های هر کشوری را تهیه نموده و فرابگیرد.

دوره‌ی آموزشی اصول بازاریابی توسط دکتر Drew Boyd یکی از برترین اساتید بازاریابی جهان تدریس شده و در غالب یک آموزش ویدئویی بیش از ۲ ساعته تمام اطلاعات مورد نیاز یک مدیر یا کارشناس بازاریابی را با توجه به جدیدترین مطالب آموزشی مطرح در جهان در وب‌سایت وداس قرار گرفته است.

این دوره‌ی آموزشی به صورت دوبله شده و با مناسب‌ترین قیمت ممکن در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. ویدئوی معرفی این دوره را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید. در این ویدئو توضیحات کلی در خصوص این دوره و مطالبی که در آن گفته می‌شود عنوان شده است. امیدوارم از تماشای این دوره‌ی آموزشی لذت برده و مهارت‌های خود را ارتقا دهید. به منظور مشاهده سایر دوره‌های آموزشی در حوزه بازاریابی و توسعه کسب و کار با وداس همراه باشید.

مشاهده ویدئوی معرفی دوره

اصول بازاریابی

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.