کتابهای آموزشی

کتاب‌های آموزشی فناوری اطلاعات در وداس

توسط

وداس ، وبسایت و اپلیکیشن آموزشی است که محتواهای خود را در قالب دوره‌های آموزشی ویدئویی و کتاب‌های آموزشی ارائه می‌نماید. این محتویات در دسته‌بندی‌های مختلف فناوری اطلاعات و نرم‌افزار ، دبیرستان و کنکور، مدیریت و توسعه‌ی کسب و کار و هنروخلاقیت هم اکنون در وبسایت وداس در دسترس هستند.

کتاب‌های آموزشی موجود در وداس در دسته بندی فناوری اطلاعات و قابل دانلود به صورت فرمت PDF به شرح زیر می‌باشند:

کتاب آموزشی برنامه نویسی کامپیوتر

اين کتاب آموزشی براي افرادي كه تلاش در جهت يادگيري برنامه نويسي كامپيوتر را دارندمناسب مي باشد که امكان يادگيري براي آنها به دليل كمبود منابع مناسب وجود ندارد. ما به شما اطمينان مي دهيم كه پس از تكميل شدن اين آموزش به سطحي كه قادر به كدنويسي به زبان c باشيد دست خواهيد يافت. همچنين مفاهيم پايه اي زبانهاي جاوا و پايتون را نيز در اين مجموعه آموزش فرا خواهيد گرفت.

این کتاب شامل ۱۰۱ صفحه  می باشد که به صورت چاپ شده آماده ارائه می باشد.لازم به ذکر است این کتاب به افرادی توصیه می شود که علاقه مند به ورود به دنیای برنامه نویسی می باشند.

کتاب آموزشی آغاز کار با لینوکس و یونیکس

کتاب آموزشی آغاز کار با لینوکس و یونیکس کتابی مقدماتی است مربوط به معرفی و توضیحات اولیه در خصوص سیستم عامل لینوکس و یونیکس

لازم به ذکر است این کتاب به افرادی توصیه می شود که تمایل به شرکت در دوره لینوکس مقدماتی را دارند که می توانند قبل از شرکت در دوره مذکور این کتاب را به منظور آشنایی مقدماتی مطالعه نمایند.

کتاب آموزشی آشنایی با Bootstrap در وب

Bootstrap متداول‌ترین فريم ورك front end حال حاضر می‌باشد.

کتاب آموزشی Apache POI در جاوا

اين آموزش مفهوم پايه اي از كتابخانه Apache POI و ويژگيهاي آن ارايه مي دهد.

اين آموزش براي تمامي افرادي كه بر روي جاوا كار مي كنند به خصوص كساني كه مي خواهند فايلهاي اكسل را با استفاده از جاوا ايجاد كنند، بخوانند، بنويسند و تغيير دهند مناسب مي باشد.

آگاهي عمومي از برنامه نويسي جاوا با JDK1.5 يا نسخه هاي بالاتر و مفاهيم ورودي و خروجي در جاوا تنها پيش نيازهاي موردنياز براي درك اين آموزش مي باشند.

کتاب آموزش اندروید – مقدماتی

این کتاب به آموزش برنامه نویسی اندروید به صورت مقدماتی و ابتدایی می پردازد

کتاب جامع مهندسی شبکه CCNA

این کتاب شامل سرفصل های دوره ccna به طور کامل می باشد

کتاب جامع طراحی وب پیشرفته

این کتاب به آموزش مباحث وب پیشرفته پرداخته است.

کتاب جامع لینوکس پیشرفته (LPIC-2)

چرا لینوکس؟

بیش از ۱۵میلیون خط کد به صورت رایگان در اختیار شما گذاشته شده است تا از آن استفاده کنید. چرا از آن استفاده کنیم؟ از دو دیدگاه می‌توان به این سوال پاسخ داد.

اول از طریق اشاره به افراد، تیم‌ها و شرکت‌های عظیمی که از لینوکس استفاده می‌کنند، همچون Google، Yahoo، IBM، HP، Amazon.com، Intel، Hitcachi، بسیاری از دانشگاه‌ها، تیم‌های CERN و بسیاری دیگر. جالب است بدانید که Microsoft در سال ۲۰۱۲ در میان بیش از ۸۰۰ شرکت جزو ۲۰ توسعه دهنده‌ی اول هسته‌ی لینوکس بود.
دوم از طریق شمردن و آموزش ویژگی‌ها و امکانات فوق‌العاده‌ای که لینوکس دارد که با مطالعه‌ی این کتاب، قدم‌های مهمی در این راه بر‌می‌دارید.

 

 

 

 

 

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.